מזון לבעלי חיים – בריאות ואיכות חיים

תזונה נכונה ובריאה חיונית לא רק לבני אדם, אלא גם עבור חיות המחמד שלהם. כשאנחנו קונים מזון לעצמנו, אנו משתדלים לצרוך מזון בריא ככל האפשר. תזונה בריאה משפיעה באופן ישיר על איכות חיינו ועל בריאותנו. ומה לגבי בעלי החיים שלנו? אם אנחנו רוצים כי הם יתפתחו היטב וייהנו מחיים איכותיים ובריאים, אנחנו צריכים קודם כל לדעת מה הם מכניסים לפה. מזון לחתולים או מזון לכלבים כדאי לקנות לאחר שהתאמתם אותו לכלב או החתול שלכם ולאחר שבדקתם מה הוא מכיל. בכל חנות חיות ומרפאות וטרינריות קיים מגוון גדול של מזון לכלבים או מזון לחתולים במבחר טעמים, יצרנים, אריזות ומחירים. איך תדעו מה מתאים לכלב או לחתול שלכם?

ראשית, מזון לחתולים או מזון לכלבים יכול להיות מעט יקר. אל תמהרו לקנות את המזון הזול ביותר, כי סביר להניח כי כך גם יהיו ערכיו התזונתיים. יחד עם זאת, ניתן למצוא מזון איכותי לבעלי חיים במחירים סבירים בהחלט. ב”קואלה סנטר”, מרפאה וטרינרית המשווקת מותגי מזון לכלבים וחתולים, תוכלו לרכוש את האוכל האיכותי, הטוב והמתאים ביותר עבור חיית המחמד שלכם, במחירים תחרותיים ביותר.

 

מזון לכלבים וחתולים – כל המותגים המובילים במקום אחד

 

כמו בכל תחום – אופנה, מזון, ריהוט וכדומה, גם בקטגוריה של מזון לחתולים וכלבים קיימים מותגים בינלאומיים, הנחשבים לאיכותיים ביותר בשוק. אנו ב”קואלה סנטר” משווקים מותגי מזון לכלבים ומותגי מזון לחתולים של מיטב היצרניות – יוקנובה, פרופלן, רויאל קנין ועוד. מותגי מזון לכלבים וחתולים מובחרים מבטיחים אוכל בעל תו תקן ובקרת ייצור קפדנית, כמו גם מגוון ויטמינים החיוניים להתפתחותו התקינה של בעל החיים. מותגי מזון כלבים וחתולים מציעים שלל סוגי מזון במבחר טעמים ועבור מגוון בעיות, לדוגמה: מזון לחתולים בטעם סלמון ואורז, מזון לחתולים פרסיים, מזון לכלבים בעלי בעיות עור, מזון לגורים, מזון לכלבים בעלי מעיים רגישים, מזון לכלבים בוגרים מגזע גדול, מזון לכלבים בטעם כבש ועוד. איך תדעו כיצד להתאים לחיית המחמד שלכם את המזון שהכי מתאים לה? הצוות המקצועי של “קואלה סנטר” יסייע לכם להתאים לכלב או החתול שלכם את האוכל האידיאלי מבחינתו והמתאים לו ביותר. חשוב ביותר בעת בחירת מזון לכלבים לבחור במזון המתאים לכלב שלכם. פעמים רבות רצוי לעשות לכלב או החתול בדיקה וטרינרית על מנת לוודא כי האוכל אותו הוא מקבל אכן מתאים לו – האם הוא עולה במשקל, האם הפרווה שלו יפה ומבריקה, האם האוכל מתאים לגודל שלו ולגזע וכדומה. זוהי עוד סיבה לרכוש מזון לחתולים וכלבים ב”קואלה סנטר”. ברגע שאתם רוכשים את המזון במרפאה וטרינרית, לאחר שהרופא בודק את הכלב או החתול, אתם יכולים להיות שקטים כי הוא מקבל את המזון המתאים לו ביותר.

Leave a Reply